Petra-Kvetova-Psenicna-blackwhite

Petra Květová Pšeničná
Spoluzakladatelka

Petra je moderátorka a novinářka. Vystudovala Fakultu humanitních studií na Univerzitě Karlově v Praze. Deset let působila v TV Barrandov, kde pracovala jako scénáristka, reportérka a moderátorka, mimo jiné čtyři roky moderovala hlavní zpravodajskou relaci Naše zprávy. Kromě toho pracovala i jako externí redaktorka časopisů Instinkt a Interview. Je vdaná, má dva syny – Matěje a Jakuba. Od roku 2018 je na rodičovské dovolené a zároveň se věnuje řízení organizace Fandi mámám.

info@fandimamam.cz
Zaneta-Muchova-Slamova-blackwhite

Žaneta Slámová
Spoluzakladatelka

Žaneta je moderátorka a dlouhá léta pracovala v oblasti marketingu. Vystudovala ekonomii a management na České Zemědělské Univerzitě v Praze a sedm let měla na starosti marketing časopisů Týden a Instinkt a dalších titulů. V roce 2013 začala působit nejprve jako reportérka a následně jako moderátorka hlavních zpráv na televizi Barrandov. Poté moderovala vlastní talk show Žaneta show. V roce 2018 odešla z televize Barrandov a v současnosti působí jako moderátorka zpráv v Českém Rozhlase. Ve Fandi mámám se věnuje řízení organizace. Je vdaná, má dceru Josefínu.

info@fandimamam.cz

Dobrovolnice

Postupně se k nám přidaly další ženy, kterým není lhostejná situace maminek samoživitelek a rozhodly se svůj čas a energii věnovat právě našemu projektu. Některé z nich jsou našimi kamarádkami, některé byly nejprve dárkyněmi materiální pomoci maminkám a některé k nám jednoduše přivedla potřeba pomáhat. Dnes už nás všechny kromě našich cílů v projektu pojí i přátelství, které se vyvinulo během naší spolupráce. Je až neuvěřitelné, že přestože je náš tým složený z různých žen, z různých oborů, s různými názory a životními zkušenostmi, hned po našem prvním setkání jsme vždy měly pocit, že se známe už dávno. Jsou to totiž ženy, které mají srdce na pravém místě. Děkujeme našim dobrovolnicím!

Dagmar-Brožová-blackwhite

Dagmar Brožová
nábor maminek do projektu, péče o maminky

Dáša profesně působila v oblasti kongresového průmyslu, a to v neziskové společnosti Prague Convention Bureau. Je vdaná, má syny Dominika a Adámka. Po narození prvního synka si naplno uvědomila, jak náročná musí být péče a výchova dítěte pro ženu samoživitelku. Proto hledala možnosti, jak a kde by mohla smysluplně pomáhat, až narazila na projekt Fandi mámám. Nyní v projektu zaštiťuje proces náboru maminek.

nabormaminek@fandimamam.cz
Jana-N.-blackwhite

Jana Nováková
obchod, správa webu

Jana dlouhá léta pracovala jako regionální marketingová manažerka v nadnárodní korporaci 3M. V současné době se věnuje projektovému řízení v další korporátní společnosti PMI CR.  Má mnohaleté zkušenosti se sestavováním marketingové a obchodní strategie, s vedením projektů a vymýšlením komunikačních kampaní. Je vdaná a má dva syny. Baví ji aktivní způsob života, který ji rozvíjí a nabíjí. Získanou energii a zkušenosti chce věnovat nejen své rodině, ale také tam, kde to má smysl. Ve Fandi mámám zastřešuje oblast obchodu. “Zajistit dětem podmínky pro co nejlepší a správný vývoj určitě smysl má. Proto jsem se rozhodla podpořit projekt Fandi mámám.”

spoluprace@fandimamam.cz
veronika-valova-blackwhite

Veronika Huml Válová
právnička

Veronika je advokátka, která působila několik let jako podniková právnička ve společnosti Trinity bank. Projektu Fandi mámám fandí od jeho počátku, proto se rozhodla nabídnout svoji pomoc a zajišťuje tak právní záležitosti, které se projektu týkají. Za svou práci pro Fandi mámám dostala právnické ocenění Pro Bono § CSR 2018, které každoročně vyhlašuje mediální dům Economia. V současné době se věnuje nové roli maminky.

Andrea-blackwhite

Andrea Rabyšková
zprostředkování pomoci pro maminky

Andrea pracuje jako učitelka angličtiny a vyučuje jak soukromě, tak pro jazykové agentury v Moravskoslezském kraji. Je vdaná, má dceru Madlenku a syna Horymíra. Ve Fandi mámám je jednou z prvních dobrovolnic a nyní má na starost především zprostředkování pomoci pro maminky samoživitelky a komunikaci s dárci. “Fandím mámám, protože tento projekt má smysl. Chci aby všechny děti byly šťastné a k tomu potřebují spokojené mámy.”

andrea.rabyskova@fandimamam.cz
24862561_861917333978149_3453368966333659450_n-blackwhite

Markéta Edlmanová
zprostředkování pomoci pro maminky

Markéta pracuje jako asistentka v nadnárodní auditorské společnosti Delloite, z manželství má syna Mariánka. Už při mateřské dovolené pomáhala, kde se dalo a stále hledala další možnosti, jak by se zapojila v oblasti dobročinnosti, až našla projekt Fandi mámám, kde má nyní na starost především zprostředkování pomoci pro maminky samoživitelky a komunikaci s dárci.

marketa.edlmanova@fandimamam.cz
Zuzana-Janečková-Pšeničná-blackwhite

Zuzana Janečková Pšeničná
grafika, prodej originálních tašek Fandi mámám

Zuzka je profesí grafička, pracovala pro společnosti No comment!, Ecommerceholding, Mall Group, ČSOB nebo Vltava Labe Press. Zároveň je autorkou vlastní kolekce šperků, plátěných tašek a oblečení, které tvoří pod značkou Cvok. Je vdaná, má syna Tomáška. Ve Fandi mámám vypomáhá s grafikou a s prodejem plátěných tašek, jejichž design sama navrhla. “Smekám před maminkami samoživitelkami, vůbec si nedokážu představit, v jak těžké situaci mohou být.”

zuzana.janeckova@fandimamam.cz
jirina-pilarova-blackwhite

Jiřina Pilařová
PR

Jiřina se už řadu let věnuje public relations v jedné z největších českých PR agentur EMC a.s. Je vdaná, má dva syny – Adámka a Lukáška a je vděčná za svou skvělou rodinu – za podporu manžela, pomoc rodičů i za materiální zázemí. Uvědomuje si, že takové štěstí nemá každý a jak těžké to samoživitelky mají. Rozhodla se, že své nabyté zkušenosti z oblasti PR využije pro dobrou věc a pomůže tak projektu Fandi mámám. „Vůbec si neumím představit, jak bych zvládala vše kolem mých kluků sama. Všechny maminky samoživitelky mají můj obdiv a proto se snažím pomáhat právě jim.”

pr@fandimamam.cz
DSC_0319

Mirka Rössler
koučink pro maminky, správa blogu

Mirka dlouhou dobu působila v oblasti financí, logistiky a podnikání. Pracovala pro společnosti Logwin, DHL a také na ministerstvu financí. Pak ale zvolila jiný směr a zaměřila se na osobní rozvoj a koučování, které vede lidi z negativní minulosti do pozitivní budoucnosti. Koučkou je ve společnosti Život Jako Hra a zároveň provozuje i soukromou praxi, ve které se zaměřuje na life-coaching a panickou poruchu a úzkost. Má dceru Dominiku, kterou vychovává sama. Ve Fandi mámám se stará o blog a maminkám z projektu nabízí koučink.
“Vím, že být matka samoživitelka není lehká role, přesto také vím, že se dá zvládnout, pokud máte podporu někoho, kdo věří, že máte tu moc a sílu, změnit svůj život. Proto jsem se přidala k projektu Fandi mámám.”

koucing@fandimamam.cz
IMG_20180923_180855-blackwhite

Olga Ross
příspěvky na blog

Olga pracuje jako novinářka, dřív působila jako editorka a redaktorka zpravodajského webu Týden.cz. Projektu Fandi mámám drží palce od úplného začátku, protože ji samotnou vychovala maminka samoživitelka. Pro Fandi mámám Olga připravuje příspěvky na blog a snaží se věnovat užitečným tématům a poskytovat maminkám informace, které jim budou pomáhat a motivovat je na jejich životní cestě.”Obdivuji všechny maminky samoživitelky, které o své děti pečují a opatrují je nehledě na nepřízeň osudu.”

olga.ross@fandimamam.cz

Chcete pomáhat dobré věci?

Stále hledáme dobrovolníky, ozvěte se nám! Uvítáme jakoukoli pomoc.