Co potřebujete k účasti?

1. Přihlašovací formulář

Abyste se mohla do projektu přihlásit, je potřeba nejprve vyplnit přihlašovací formulář. V něm po vás budeme chtít základní údaje o vás, o vašich dětech, o vašem příběhu, o roli samoživitelky, o vaší finanční situaci.

2. Seznam přání

Připravte si seznam věcí, které pro vás budeme shánět. Dopředu si prosím dobře rozmyslete, co by vám ve vaší situaci nejvíc pomohlo. Můžete si přát i něco pro sebe nebo pro děti, po čem toužíte, ale nemůžete si to dovolit.

3. Ověřovací dokumenty

Maminky, které do projektu zařadíme, pečlivě vybíráme. Abychom pro vás mohli zajistit materiální pomoc, musíme mít jistotu, že vše, co jste nám o sobě uvedla, je pravdivé. Proto vás po vyplnění přihlašovacího formuláře požádáme o dodání dokumentů sloužící k ověření vaší situace (např. rozhodnutí o svěření dítěte do péče, nájemní smlouva, rozhodnutí o výši alimentů, doložení příjmu apod.). Dokumenty nám stačí nafocené na mobil nebo naskenované.

4. Potvrzení o situaci

Pro účast v projektu potřebujete také potvrzení o vaší situaci od důvěryhodné osoby – osoba ve vašem okolí svým podpisem potvrdí, že jste samoživitelka, která je vhodnou adeptkou na zařazení do projektu Fandi mámám. Zvažte, koho o doporučení požádáte. POKUD BUDETE MÍT DOPORUČENÍ OD STÁTNÍ ČI JINÉ ZAVEDENÉ A DŮVĚRYHODNÉ ORGANIZACE (např. OSPOD, školka, jiná nezisková organizace, obecní úřad, apod.), NEPOTŘEBUJEME OD VÁS DALŠÍ DOKUMENTY ZMÍNĚNÉ V BODU 3.

5. Fotografie

Budeme potřebovat kvalitní barevné fotografie vás a vašich dětí.

6. Souhlas se zpracováním osobních údajů a čestné prohlášení

Na závěr přihlašovacího procesu od vás budeme potřebovat souhlas se zpracováním osobních údajů a také vaše čestné prohlášení, oba dokumenty si můžete přečíst na uvedených odkazech, odsouhlasit je po vás budeme chtít na konci přihlašovacího formuláře.

Hledáte pomoc, ale nechcete se přihlásit do projektu?

Vyzkoušejte mobilní aplikaci materiální pomoci FandiMat.