Chci se přihlásit

You are here:

Pomoc

Chci se přihlásit

Vyplnění přihlašovacího formuláře vám zabere zhruba 15 minut. Kopii formuláře vám zašleme na vámi zadaný mail. Jakmile k nám vyplněný formulář dorazí, v co nejbližší možné době se s vámi spojíme a doladíme detaily vaší účasti. Pokud bude vše probíhat hladce a dodáte vše potřebné, co k přihlášení potřebujeme, můžeme váš příběh a seznam přání zveřejnit na webových stránkách již do 14 dnů od prvního kontaktu s námi.

Klikněte na odkaz pro základní instrukce k seznamu přání (Seznam přání – základní informace).

Fandi pomoc
Dlouhodoba pomoc

Přihlašovací formulář pro maminky

Vaše přání

Vyberte ze seznamu níže věci, které pro vás budeme shánět. Vybrat lze MAXIMÁLNĚ 5 položek. Věci označené hvězdičkou je možné mít v seznamu maximálně 2 (celková pořizovací hodnota za obě položky dohromady nesmí přesáhnout 10 000 Kč)

Je-li potřeba, prosím, uveďte u vybraných položek podrobnosti, např. velikost oblečení apod.

Abychom pro vás mohli zajistit materiální pomoc, musíme mít jistotu, že vše, co jste nám o sobě uvedla, je pravdivé. Proto vás prosíme o dodání dokumentů sloužící k ověření vaší situace, ze které vám chceme pomoci.

Dokumenty nám DODEJTE MAILEM na adresu nabormaminek@fandimamam.cz

Stačí nám SCAN nebo KVALITNÍ FOTOGRAFIE (lze i fotografie mobilem).

Každý dokument pojmenujte svým jménem a typem dokumentu (např. Nováková_rozhodnutí o svěření do péče).

1) ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ: ke stažení zde
2) ROZHODNUTÍ o pobírání příspěvků a dávek - vycházejte z toho, co jste uvedla v bodě "finanční situace"
3) S vyplněním formuláře a jeho odesláním potvrzuji, že uvedené údaje jsou pravdivé, činím Čestné prohlášení a uděluji Souhlas se zpracováním osobních údajů a jsem seznámena s informacemi o zpracování osobních údajů.
4) DOKUMENTY potvrzující vaše pravidelné měsíční výdaje (vycházejte z toho, co jste uvedla v bodě 17) - tzn. např. nájemní smlouva (nebo dokument, ze kterého bude patrné, kolik měsíčně hradíte za ubytování, elektřinu apod.)
5) ROZHODNUTÍ o svěření dětí do péče nebo do střídavé péče
6) POTVRZENÍ o vaší situaci od důvěryhodné osoby - osoba ve vašem okolí svým podpisem potvrdí, že jste samoživitelka, která je vhodnou adeptkou na zařazení do projektu Fandi mámám - Potvrzovací formulář ke stažení
7) FOTOGRAFIE vás a vašich dětí - dodejte alespoň 3 barevné, co nejkvalitnější fotografie – potřebujeme fotografii vás samotné, vás a dětí a samotných dětí (pokud z nějakého důvodu nechcete poskytovat fotografie sebe a dětí, nemusíte, avšak dle našich zkušeností zvýší fotografie pravděpodobnost, že vám dárci pomohou. Rozhodnutí je opravdu jen na vás.

Prosíme o zaslání všech požadovaných dokumentů a fotografií na email: nabormaminek@fandimamam.cz