Dlouhodobé dárcovství

You are here:

Pomoc

Dlouhodobé dárcovství

Staňte se dlouhodobým dárcem/ dárkyní a podejte pomocnou ruku konkrétní mamince samoživitelce a pomozte jí překlenout složité životní období.

V sekci “Komu jsme pomohli”“si vyberte maminku, které chcete pomoci (vybírat můžete ze všech maminek, které se zapojily do našeho projektu a které mají pod svým jménem růžové tlačítko „Mám zájem o dlouhodobou podporu maminky”), vyplňte dárcovský formulář a nabídněte, jakým způsobem jí můžete pravidelně a dlouhodobě podporovat (např. dodávání oblečení, nákup potravin, hlídání dětí, zaplacení zájmových kroužků pro děti, poradenství v životních situacích, psychická podpora, pravidelné setkávání apod.) a my vás s maminkou propojíme. 

Fandi pomoc
Dlouhodoba pomoc

Fanděte s námi mámám a podpořte finančně náš projekt

Číslo účtu

281478798/0300
Mamajejenjedna
QR-platba

Dárce - fyzická osoba...

… může podle zákona o daních z příjmů odečíst hodnotu daru ze svého základu pro výpočet daně, pokud celková hodnota darů v daném roce je větší než 2 % základu daně poplatníka nebo činí alespoň 1000 Kč. Od základu daně lze však odečíst nejvýše 10 % hodnoty základu daně.

Pomoc

Finanční podpora projektu

Organizace Fandi mámám je nestátní nezisková organizace, tzn. že není financována státem, nečerpá peníze z evropských ani státních fondů a prostředky na provoz a chod organizace získává výhradně od individuálních dárců, od firem a nadací.

Pokud se vám líbí naše aktivita, budeme rády za váš finanční dar, který využijeme na fungování projektu. Podpořit nás můžete jednorázově, nebo můžete finanční dar zasílat pravidelně na účet Fandi mámám 281478798/ 0300

Dar nám můžete zaslat i prostřednictvím portálu Darujme.czkde můžete vytvořit také charitativní výzvu a zapojit do pomoci lidi ze svého okolí.

Na konci každého roku posíláme poděkování za finanční dar. Abychom vám mohli poděkovat, prosíme, až budete vyplňovat údaje k platbě, uveďte do zprávy pro příjemce svůj mail, ať se s vámi můžeme spojit.
Pokud zároveň budete chtít potvrzení o darování, uveďte také náležité údaje, které jsou pro vystavení potvrzení potřeba. Děkujeme.

Víte, že...

… dar neziskové organizaci můžete i jako fyzická osoba (tedy jako běžný občan, zaměstnanec firmy nebo organizace) využít pro zvýhodnění při daňovém zúčtování? Pokud jste fyzickou osobou bez identifikačního čísla, odevzdejte doklad o poskytnutém daru zaměstnavateli do 15. 2. následujícího roku, který je povinen zohlednit dar při zpracování vašeho ročního zúčtování daně.

Stručný přehled aktivit

Co zajišťujeme ve Fandi mámám?

Váš finanční dar nám pomůže zaopatřit všechny činnosti, které ve Fandi mámám děláme. 

Nábor maminek

Zajišťujeme nábor a ověřujeme maminky samoživitelky ve všech krajích ČR, které zařadíme do projektu Fandi mámám.

Materiální pomoc

Zprostředkováváme materiální pomoc konkrétní mamince samoživitelce a jejím dětem

Odborné poradenství

Zajišťujeme poradenství v oblastech vymáhání alimentů, rodinného práva apod., a to jak vlastními silami, tak přes partnerské organizace

Dlouhodobé dárcovství

Pro maminky samoživitelky z projektu hledáme dlouhodobé dárce.

Fandi mámám v krajích

Vytváříme síť delegátek Fandi mámám v krajích ČR, pro větší podporu samoživitelek.

Osvěta

Pomocí zveřejněných příběhů samoživitelek vystupujeme proti předsudkům a upozorňujeme na problemati ku samoživitelství.

Aplikace Fandimat

Vytvořili jsme webovou a mobilní aplikaci FandiMat, která propojuje lidi v nouzi i charitati vní organizace s lidmi a fi rmami, které mohou poskytnout materiální pomoc.