Petra-Kvetova-Psenicna-blackwhite

Petra Květová Pšeničná
Spoluzakladatelka

Petra je moderátorka a novinářka. Vystudovala Fakultu humanitních studií na Univerzitě Karlově v Praze. Deset let působila v TV Barrandov, kde pracovala jako moderátorka, scénáristka, reportérka a dramaturgyně. Mmo jiné čtyři roky moderovala hlavní zpravodajskou relaci Naše zprávy. Kromě toho pracovala i jako externí redaktorka časopisů Instinkt a Interview. V současné době moderuje ranní vysílání na Rádiu Z a zprávy na Frekvenci 1. Zároveň se věnuje řízení organizace Fandi mámám. Je vdaná, má dva syny – Matěje a Jakuba.

info@fandimamam.cz
Zaneta-Muchova-Slamova-blackwhite

Žaneta Slámová
Spoluzakladatelka

Žaneta je moderátorka a dlouhá léta pracovala v oblasti marketingu. Vystudovala ekonomii a management na České Zemědělské Univerzitě v Praze a sedm let měla na starosti marketing časopisů Týden a Instinkt a dalších titulů. V roce 2013 začala působit nejprve jako reportérka a následně jako moderátorka hlavních zpráv na televizi Barrandov. Poté moderovala vlastní talk show Žaneta show. V roce 2018 odešla z televize Barrandov a v současnosti působí jako moderátorka Večerních zpráv na Televizi Seznam a také zpráv v Českém Rozhlase, současně píše na volné noze rozhovory, např. do Magazínu City Life. Ve Fandi mámám se věnuje řízení organizace. Je vdaná, má dceru Josefínu a syna Maxima.

info@fandimamam.cz

Samoživitelky fandí samoživitelkám

Ve Fandi mámám máme ambici, aby se z dobrovolnické organizace stala organizace profesionální. Naší vizí je, že celý projekt budou v budoucnu spravovat vybrané maminky samoživitelky, které prošly naším projektem. Fandi mámám tak poskytne pracovní příležitost ženám samoživitelkám, čímž se ještě víc podpoří jedna z myšlenek celého projektu – dlouhodobě zlepšit životní situaci samoživitelek.
Nyní se do našeho týmu zapojily už dvě ženy z našeho projektu, pro které se stala organizace Fandi mámám příležitostí k malému přivýdělku.
Věříme, že tato myšlenka dává smysl. Pokud chcete podpořit tuto naši aktivitu a pomoct nám zajistit financování dalších pracovních míst na další roky, budeme rádi za finanční podporu.

Lenka Kate Ulrich

Lenka Kate Ulrich
Koordinátorka Fandi mámám

info@fandimamam.cz
Ivana Vavru 1 kopie

Ivana Vávrů
Koordinátorka pro nábor maminek

nabormaminek@fandimamam.cz

Dobrovolnice

Postupně se k nám přidaly další ženy, kterým není lhostejná situace maminek samoživitelek a rozhodly se svůj čas a energii věnovat právě našemu projektu. Některé z nich jsou našimi kamarádkami, některé byly nejprve dárkyněmi materiální pomoci maminkám a některé k nám jednoduše přivedla potřeba pomáhat. Dnes už nás všechny kromě našich cílů v projektu pojí i přátelství, které se vyvinulo během naší spolupráce. Je až neuvěřitelné, že přestože je náš tým složený z různých žen, z různých oborů, s různými názory a životními zkušenostmi, hned po našem prvním setkání jsme vždy měly pocit, že se známe už dávno. Jsou to totiž ženy, které mají srdce na pravém místě. Děkujeme našim dobrovolnicím!

Dagmar-Brožová-blackwhite

Dagmar Brožová
péče o dárce/dárkyně

Dáša profesně působí v oblasti kongresového průmyslu, a to na obchodní pozici v Kongresovém centru Praha. Má syny Dominika a Adámka. Po narození prvního synka si naplno uvědomila, jak náročná musí být péče a výchova dítěte pro ženu samoživitelku. Proto hledala možnosti, jak a kde by mohla smysluplně pomáhat, až narazila na projekt Fandi mámám. Nejprve v projektu zaštiťovala proces náboru maminek a nyní se věnuje péči o dárce.

dagmar.brozova@fandimamam.cz
Jana-N.-blackwhite

Jana Nováková
správa webu

Jana více než deset let pracovala v marketingu nadnárodní korporace 3M. V současné době se věnuje projektovému řízení ve společnosti Philip Morris CR.  Je vdaná a má dva syny. Baví ji aktivní způsob života, který ji rozvíjí a nabíjí. Získanou energii a zkušenosti chce věnovat nejen své rodině, ale také tam, kde to má smysl. Ve Fandi mámám se věnuje především tvorbě a správě webových stránek.

jana.novakova@fandimamam.cz
24862561_861917333978149_3453368966333659450_n-blackwhite

Markéta Edlmanová
péče o maminky z projektu, zprostředkování pomoci pro maminky

Markéta pracuje jako asistentka v nadnárodní auditorské společnosti Delloite, z manželství má syna Mariánka. Už při mateřské dovolené pomáhala, kde se dalo a stále hledala další možnosti, jak by se zapojila v oblasti dobročinnosti, až našla projekt Fandi mámám, kde má nyní na starost především zprostředkování pomoci pro maminky samoživitelky a komunikaci s dárci.

marketa.edlmanova@fandimamam.cz
Andrea-blackwhite

Andrea Rabyšková
zprostředkování pomoci pro maminky

Andrea pracuje jako učitelka angličtiny a vyučuje jak soukromě, tak pro jazykové agentury v Moravskoslezském kraji. Je vdaná, má dceru Madlenku a syna Horymíra. Ve Fandi mámám je jednou z prvních dobrovolnic a nyní má na starost především zprostředkování pomoci pro maminky samoživitelky a komunikaci s dárci. “Fandím mámám, protože tento projekt má smysl. Chci aby všechny děti byly šťastné a k tomu potřebují spokojené mámy.”

andrea.rabyskova@fandimamam.cz
Kristýna Rašková kopie

Kristýna Rašková
dlouhodobé dárcovství

Kristýna pracuje na zákaznické podpoře v české firmě zabývající se energiemi. Je vdaná a má dvě dcerky, Viktorku a Barborku. Ve Fandi mámám má na starosti dlouhodobé dárcovství pro maminky, které prošly projektem. “Sama jsem vyrůstala jen s maminkou a mladší sestrou, a proto vím, jak je to pro samoživitelky
náročné. Vždy jsem se chtěla zapojit a pomáhat tam, kde to dává smysl. Proto jsem se také zapojila do projektu Fandi mámám.”

dlouhodobedarcovstvi@fandimamam.cz
Jitka Kadlčíková

Jitka Kadlčíková
péče o maminky z projektu, právní poradna

Jitka je advokátka, má dva syny. Ve Fandi mámám pečuje o maminky, které prošly projektem. Pomáhá, protože: “I když pravidla jsou stejná pro všechny, např. když přeskočíš laťku umístěnou ve 150 cm, dostaneš dort, tak výchozí podmínky stejné nejsou. Co je pro 180 cm vysokou trénovanou mladou atletku skokanku banalita, pro 150 cm malou babičku, kterou trápí revma, je problém. A to je vlastně důvod, proč jsem se připojila k Fandi mámám. Chci fandit mámám samoživitelkám nejlíp, jak dokážu. Aby jim, pokud potřebují přeskočit laťku ve 150 cm a získat tak dort pro své děti a pro sebe, v cestě neležely zbytečné klacky, věděly, kudy nejlépe běžet, měly místo pro rozběh a měly se od čeho pořádně odrazit.”

jitka.kadlcikova@fandimamam.cz
Zuzana-Janečková-Pšeničná-blackwhite

Zuzana Janečková Pšeničná
grafika, distribuce reklamních předmětů Fandi mámám

Zuzka je profesí grafička, pracovala pro společnosti No comment!, Ecommerceholding, Mall Group, ČSOB nebo Vltava Labe Press. Zároveň je autorkou vlastní kolekce šperků, plátěných tašek a oblečení, které tvoří pod značkou Cvok. Je vdaná, má syna Tomáška. Ve Fandi mámám vypomáhá s grafikou a s distribucí triček, plátěných tašek a náramků jejichž design sama navrhla. “Smekám před maminkami samoživitelkami, vůbec si nedokážu představit, v jak těžké situaci mohou být.”

zuzana.janeckova@fandimamam.cz
Katka_2-blackwhite

Kateřina Smejkalová
obchod, spolupráce, partnerství

Katka má svoji personální agenturu Oysters consulting, k tomu přednáší na VŠE v Praze. Je maminkou dcerky. Ve Fandi mámám má na starosti projekt “delegátky v krajích” a také maminkám z projektu radí při hledání práce. “Vím, jak někdy dokáže být mateřství náročné, i když je všeho dostatek a děti zdravé. Proto jsem se rozhodla fandit mámám, které mimo starosti běžné, řeší ještě další složitosti života. Abych trochu toho dobra, co mě potkalo, poslala zase dál.”

spoluprace@fandimamam.cz
dav

Anděla Sechovská Barotová
eventy, partnerství

Anděla pracuje jako eventová manažerka a podnikatelka. Již více než 15 let se věnuje pořádání a organizování mezinárodních konferenčních, kongresových a incentivních akcí pro korporátní klientelu i státní správu. Před tím, než založila vlastní eventovou firmu Splendid Production, vedla realizační tým v Agentuře Carolina. Vystudovala Provozně-ekonomickou fakultu ČZU se specializací na ekonomiku a management. Za svůj největší životní úspěch považuje rozzářené oči vlastní dcery. „Jsem nesmírně vděčná, že své dceři mohu dopřát spokojené dětství a mrzí mě, že to není samozřejmost pro každou rodinu. Jsem proto ráda, že mohu svými schopnostmi pomoct projektu, který dokáže vracet úsměvy dětem i jejich maminkám.“

veronika-valova-blackwhite

Veronika Huml Válová
právnička

Veronika je advokátka, která působila několik let jako podniková právnička ve společnosti Trinity bank. Projektu Fandi mámám fandí od jeho počátku, proto se rozhodla nabídnout svoji pomoc a zajišťuje tak právní záležitosti, které se projektu týkají. Za svou práci pro Fandi mámám dostala právnické ocenění Pro Bono § CSR 2018, které každoročně vyhlašuje mediální dům Economia. V současné době se věnuje nové roli maminky.

jirina-pilarova-blackwhite

Jiřina Pilařová
PR

Jiřina se už řadu let věnuje public relations v jedné z největších českých PR agentur EMC a.s. Je vdaná, má dva syny – Adámka a Lukáška a je vděčná za svou skvělou rodinu – za podporu manžela, pomoc rodičů i za materiální zázemí. Uvědomuje si, že takové štěstí nemá každý a jak těžké to samoživitelky mají. Rozhodla se, že své nabyté zkušenosti z oblasti PR využije pro dobrou věc a pomůže tak projektu Fandi mámám. „Vůbec si neumím představit, jak bych zvládala vše kolem mých kluků sama. Všechny maminky samoživitelky mají můj obdiv a proto se snažím pomáhat právě jim.”

pr@fandimamam.cz
DSC_0319

Mirka Rössler
koučink pro maminky, správa blogu

Mirka dlouhou dobu působila v oblasti financí, logistiky a podnikání. Pracovala pro společnosti Logwin, DHL a také na ministerstvu financí. Pak ale zvolila jiný směr a zaměřila se na osobní rozvoj a koučování, které vede lidi z negativní minulosti do pozitivní budoucnosti. Koučkou je ve společnosti Život Jako Hra a zároveň provozuje i soukromou praxi, ve které se zaměřuje na life-coaching a panickou poruchu a úzkost. Má dceru Dominiku, kterou vychovává sama. Ve Fandi mámám se stará o blog, který máme na platformě Žena.cz a ve kterém dává cenné rady do života nejen maminkám samoživitelkám.

koucing@fandimamam.cz

Chcete pomáhat dobré věci?

Stále hledáme dobrovolníky, ozvěte se nám! Uvítáme jakoukoli pomoc.