Pomozte nám spustit mobilní aplikaci materiální pomoci FandiMat v souvislosti s COVID-19!

V reakci na současnou situaci pandemie koronaviru spouštíme v květnu 2020 mobilní aplikaci materiální pomoci “FandiMat”. Ta pomůže zprostředkovat pomoc lidem, kteří to nyní nejvíce potřebují. Díky aplikaci budou moci všichni lidé v nouzi i charitativní organizace poptávat to, co potřebují, a dárci z řad jednotlivců, organizací i firem nabízet materiální pomoc. Věříme, že tím přispějeme ke zlepšení složité situace, do které se mnoho lidí v této nelehké době dostalo. Pomozte nám zlepšit situaci samoživitelek, seniorů, lékařů a dalších, kteří to v současné době nejvíc potřebují. Podpořte FandiMat! #spolutozvladneme

Jak nás můžete podpořit?

Pokud chcete finančně přispět na aplikaci materiální pomoci, abychom ji mohli spustit v pilotním režimu za velmi krátkou dobu, tedy již od začátku května 2020, a abychom ji pak následně mohli i provozovat, můžete to udělat těmito způsoby:

    • Pošlete nám finanční příspěvek na náš transparentní účet 281478798/ 0300
    • Podpořte aplikaci pomocí portálu Darujme.cz
    • Při nákupu na ALZA.cz můžete do svého košíku přidat i charitativní poukaz na podporu Fandi mámám

Jak mobilní aplikace FandiMat konkrétně pomáhá?

Mobilní aplikace pomůže propojit lidi v nouzi (samoživitelky, rodiny v tísni, seniory, sociálně slabé, neziskové organizace pomáhající sociálně slabým), kteří potřebují materiální pomoc, s lidmi, organizacemi, firmami, kteří chtějí darovat potřebné věci, a to jak nové, tak i ty z druhé ruky. Každý tak může pomáhat. Díky aplikaci bude možné vyhledat člověka v tísni v blízkém okolí, nebo poptat konkrétní materiální pomoc.

Co tím sledujeme?

Naším cílem je, aby aplikace FandiMat ulehčila lidem možnost vzájemně si pomáhat. Lidem, kteří jsou solidární a chtějí nabídnout pomocnou ruku, dává aplikace možnost snadno se spojit s lidmi, kteří pomoc potřebují. Chceme přispět ke zlepšení situace v této nelehké době v souvislosti s COVID-19. Fanděte s námi materiální pomoci.

Materiální pomoc ve vašem okolí.

Aplikace nabídne i možnost vyhledávat prostřednictvím mapy, kdo zrovna ve vašem okolí potřebuje nebo nabízí konkrétní pomoc. Pokud dárce bude chtít nabídnout např. roušky, snadno rychle zjistí, kdo v jeho okolí takovou pomoc potřebuje. A naopak. Člověk v nouzi, který potřebuje potraviny, jednoduše na mapě uvidí, zda někdo takovou pomoc v jeho okolí nabízí, případně bude moct vytvořit vlastní příspěvek s touto poptávkou.

Rozhodli jste se pomoci tam, kde je to tolik potřeba?

Ozvěte se nám! Uvítáme jakoukoli pomoc! Děkujeme!