Potřebuji oblečení a boty pro děti i sebe

You are here:

Některé organizace pomáhají pouze “ověřeným maminkám”, tzn. takovým, které mají např. doporučení OSPOD nebo terénního pracovníka nebo jiné organizace.  Proto si pečlivě přečtěte podmínky na internetových stránkách jednotlivých organizací, o jejichž pomoc máte zájem, ať víte, jaké dokumenty od Vás budou požadovat.

FandiMat

Aplikace materiální pomoci od Fandi Mámám. K dispozici je jako aplikace do mobilu nebo jako webová verze. Přes FandiMat můžete požádat o pomoc i s oblečením pro vás a děti.  Vyhledávat můžete podle místa svého bydliště.

www.fandimat.cz

Sociální šatník (ADRA)

ADRA je organizace, která poskytuje pomoc lidem v nouzi. V některých jejich pobočkách provozují sociální šatníky, kam si můžete dojít pro oblečení pro sebe a děti. Stejnou službu poskytují i některé charity. Na internetu hledejte “sociální šatník” a místo, které máte nejblíž (dáváme sem jen některé odkazy).

www.adra.cz/dobrovolnictvi/ostrava/socialni-satnik

www.adra.cz/dobrovolnictvi/frydekmistek/socialni-satniky

www.charitahk.cz/komu-a-jak-pomahame/socialni-rehabilitace/socialni-satnik/

www.pardubice.charita.cz/jak-pomahame/socialni-satnik-a-sklad-nabytku/

www.socialnisluzby.kr-ustecky.cz/socialni-sluzby/socialni-satnik-1106/

Šatník Nory Fridrichové

Charitativní “šatník” pro rodiče samoživitele je zatím v Praze a Plzni, bude se otevírat i v dalších městech. Je k dispozici pouze ověřeným samoživitelkám a samoživitelům.

www.facebook.com/nora.fridrichova

www.facebook.com/Satnikprosamozivitele