Jak najít práci?

You are here:

Aperio

Nezisková organizace, která pomáhá rodičům v mnoha situacích. Provozují poradny, kurzy, poskytují podporu rodičům samoživitelům.

www.aperio.cz/samaalesilna 

Člověk v tísni

Člověk v tísni je neziskovka, která pomáhá potřebným v mnoha oblastech. Nabízí i komplexní poradenství lidem, kteří si už neumí poradit sami, včetně kariérního poradenství (převážně pro lidi, co s prací začínají).

www.clovekvtisni.cz/karierniporadenstvi 

M.arter

ZMĚNA STARTOVNÍ ČÁRY PRO SAMOŽIVITELKY – PROGRAM JE ZDARMA

Organizace M.arter připravila hybridní rozvojový program (online v kombinaci s offline/naživo), pod vedením top kariérové poradkyně, který dokáže změnit život, pomoci najít sama sebe, své směřování,  nový kariérní směr. Vzdělávací a rozvojová část je online a je rozdělena do 8 setkání po 2 hodinách ve 2 měsících. Při 2 networkingových setkáních naživo (v Praze) je zajištěno hlídání dětí. Celý program je bezplatný.

www.marter.cz 
M.arter také nabízí propojení se zaměstnavateli. Pokud hledáte práci na částečný úvazek, s možností home office, flexibilní pracovní dobou nebo přivýdělek jako OSVČ, můžete se zaregistrovat do „databáze práce“ a najít práci, kterou lze skloubit s mateřstvím a rodinou.

Více zde.

Úřady práce

Zprostředkovávají zaměstnání. 

www.uradprace.cz