Maminka Tatiana z Prahy

You are here:
Hledám stabilní bydlení a zaměstnání

Tatiana (44 let) má dvě děti – Emu (13 let) a Williama (3 roky). Tři roky se sama stará o syna, dceru má v pěstounské péči její sestra a Tatiana za ní pravidelně chodí. Ema je nadšená sportovkyně, hraje tenis a už má pěknou sbírku medailí. William si rád hraje, staví z kostek  a jezdí s vláčky. 

 

Dostala se z drogové závislosti

S otcem Emy se Tatiana seznámila před dvaceti lety na zábavě. Oba partneři během vztahu začali užívat drogy. “Po narození dcery jsem se šla léčit do protidrogové léčebny a ze závislosti se dostala. Otec pak už o Emu nejevil zájem,” uvádí Tatiana s tím, že o něm nemá žádné zprávy.  

 

Dceru má v pěstounské péči teta

Otce Williama poznala Tatiana před devíti lety: “Zpočátku jsme si rozuměli, ale pak partner začal pít a následovaly problémy.” Tatiana nezvládala platit nájemné a přišla proto o sociální byt. Dceru Emu si tak vzala do péče Tatianina sestra a stala se její pěstounkou. “Dcera u sestry rozvíjí úspěšně sportovní kariéru v tenise a běhu. Její program je  časově a finančně náročný, což nelze s péčí o syna kombinovat,” uvádí Tatiana. S Willíkovým otcem udržují přátelský vztah.

 

Řeší svojí dluhovou situaci

 

Tatiana nyní bydlí v azylovém domě. “Aktuálně se potýkám s finančními problémy. S částkou, která mi zbyde po zaplacení všech nákladů na život a exekuci, příliš nevycházím. Syn od listopadu nastoupil do mateřské školy, ale bojím se, že nebudu mít na to jí platit,” má strach Tatiana, která si hledá zaměstnání. Ráda by se uplatnila   jako prodavačka nebo pomocná síla. Její současný příjem tvoří sociální dávky včetně rodičovského příspěvku, od Williamova otce dostává výživné.

 

 

My mamince fandíme, fanděte s námi!

Fanděte této mamince spolu s námi!

Tento příběh je sepsaný na základě podkladů a dokumentů, které projektu Fandi mámám poskytla maminka samoživitelka. Projekt nemůže ručit za morální bezúhonnost dané maminky. Každý dárce/dárkyně mají možnost se s vybranou maminkou spojit, popovídat si s ní, a dle vlastního uvážení se rozhodnout, zda právě jí svou pomoc nabídne. Projekt Fandi mámám propojuje samoživitelku s případnými dárci. Více informací najdete v záložce Nejčastější dotazy.

Podpořit tuto maminku

Máte pouze 5 minut?

Podpořte vybranou maminku zasláním finanční částky a my to za vás zařídíme!

Současně tím podpoříte rozvoj projektu Fandi mámám a zaměstnávání samoživitelek. 15% z věnované částky využijeme na zajištění zprocesování pomoci. 

 

Osobní varianta pomoci

Chcete se s maminkou osobně spojit a zajistit pro ni konkrétní přání?

Vyplňte formulář a my vás s maminkou propojíme. Budete mít možnost mamince nejen udělat radost splněním přání, ale také ji můžete potěšit milým slovem a podpořit ji tak v její nelehké situaci. Záleží na vás, zda mamince věci zašlete nebo dovezete a osobně předáte. Děkujeme.

Máte pouze 5 minut?

Podpořte splnění přání vybrané maminky zasláním částky.

Současně tím podpoříte jinou maminku samoživitelku z našeho projektu, která přání vaším jménem zajistí (10 % z věnované částky jde na zaměstnání samoživitelek v projektu Fandi mámám)

Poznámka: Platba jde na transparentní účet Fandi mámám, ze kterého uhradíme maminčino přání. V předmětu platby prosím ponechte jméno maminky, kterou chcete podpořit. Částku můžete navýšit dle Vašich možností. Děkujeme za podporu maminek samoživitelek!

Chcete se s maminkou osobně spojit a vybrat jí konkrétní přání?

Vyplňte formulář a my vás s maminkou propojíme.

Budete mít možnost mamince nejen udělat radost splněným přáním, ale také jí můžete potěšit milým slovem a podpořit ji tak v její nelehké situaci.

Maminka Tatiana z Prahy děkuje za pomoc

Vyberte položky, které chcete mamince poskytnout, případně vše napište do formuláře níže. Budeme rády, když uvedete své celé jméno a svůj telefon, usnadní to další domluvu. Děkujeme, Petra a Žaneta z Fandimamam.cz