Maminka Martina z Ústeckého kraje

You are here:
Když jsem mu oznámila, že jsem těhotná, řekl, že na otcovství není vhodný

Období pomoci: 

Květen – červenec 2023
Martina (23 let) žije sama se dvěma dětmi - Marcelem (5 let) a Laurou (2 roky). Každé z dětí má jiného otce.

”Ve vztahu s partnerem, se kterým mám syna, jsem byla dva roky. Když jsem mu oznámila, že jsem těhotná, řekl, že na otcovství není vhodný. Opustil mě,” popisuje Martina svůj vztah s otcem svého syna. Otec o Marcela zájem nejeví.

 

Martina nakonec zůstala se synem sama, po nějaké době si našla druhého partnera a začala věřit, že vše bude dobré. Ovšem ani s druhým těhotenstvím Martinu nepotkal šťastný vztah: “S otcem Laury jsem byla asi rok. Když jsem otěhotněla, změnil se ve zvíře, které nešlo zkrotit. Násilí a nadávky vůči mně se stupňovaly, bylo to horší a horší. Několikrát vše řešila policie. Ještě v průběhu mého těhotenství přišel kvůli drogám o život.” 

 

“Uvítám jakoukoliv práci”

 

Martina je nyní na rodičovské dovolené, ale poté by chtěla opět pracovat: “Uvítám jakoukoliv práci. Pouze musím vyřešit problém s hlídáním dětí. Nemám nikoho, kdo by mi děti odváděl a vyzvedával do školky.” 

 

V tuto chvíli maminka žije pouze z rodičovské a příspěvků na děti a na bydlení. Alimenty nepobírá, protože ani jeden z otců není v rodném listě.

 

My mamince fandíme, fanděte s námi

Jak jsme pomohli

  • Drogerie
  • Potraviny
  • Dětská postel
  • Školní aktovka s vybavením pro syna
  • Sušička na prádlo

Fanděte této mamince spolu s námi!

Tento příběh je sepsaný na základě podkladů a dokumentů, které projektu Fandi mámám poskytla maminka samoživitelka. Projekt nemůže ručit za morální bezúhonnost dané maminky. Každý dárce/dárkyně mají možnost se s vybranou maminkou spojit, popovídat si s ní, a dle vlastního uvážení se rozhodnout, zda právě jí svou pomoc nabídne. Projekt Fandi mámám propojuje samoživitelku s případnými dárci. Více informací najdete v záložce Nejčastější dotazy.

Rozhodli jste se pomoci tam, kde je to tolik potřeba?

Ozvěte se nám! Uvítáme jakoukoli pomoc! Děkujeme!