Maminka Martina z Chebu

You are here:
Sebral se a odjel do Anglie

Období pomoci: 

Leden – březen 2024
Sebral se a odjel do Anglie

Martina (43 let) žije už dva roky sama se svými dětmi Justinem (11 let), Ariankou (7 let) a Leonardem (4 roky). Kluci jsou sportovci, baví je fotbal a basket. Arianka si ráda hraje s panenkami. Nejstarší dcera Franceska z předchozího vztahu je již dospělá a nebydlí s nimi. 


Přišla o bydlení

Martina se s otcem dětí seznámila před patnácti lety. Zpočátku vše vypadalo růžově, narodily se jim tři zdravé děti. Pak se ale situace zhoršila. Otec dětí nepracoval, Martinu ponižoval a došlo i na jeho nevěru. “Postupně jsme si přestali rozumět. Často jsme se hádali, až se partner jednoho dne rozhodl od nás odejít a přestěhoval se do Anglie. S dětmi jsem následně přišla o bydlení a neměla jsem nikoho, na koho bych se mohla obrátit s prosbou o pomoc,” popisuje Martina, které se naštěstí podařilo získat dočasné ubytování v azylovém domě. V blízké době by se měla stěhovat do bytu.


Ztratila zaměstnání

Martině byl před nedávnem ukončen pracovní poměr a nyní si hledá nové zaměstnání. Pobírá doplatek na bydlení a přídavky na děti. Výživné od jejich otce nedostává, záležitost proto řeší soudně: “Bohužel nemám nikoho blízkého, kdo by mi pomáhal. Bojím se, jestli se mi povede sehnat alespoň základní vybavení do bytu, kam se s dětmi budu brzy stěhovat.”

 

My mamince fandíme, fanděte s námi!

Jak jsme pomohli

  • Potraviny
  • Drogerie
  • Zimní oblečení pro děti – dívčí vel. 116, chlapecké vel. 110 a 140
  • Dětské jízdní kolo pro čtyřletého syna
  • Vybavení do domácnosti: nádobí, příbory, ručníky, povlečení

Fanděte této mamince spolu s námi!

Tento příběh je sepsaný na základě podkladů a dokumentů, které projektu Fandi mámám poskytla maminka samoživitelka. Projekt nemůže ručit za morální bezúhonnost dané maminky. Každý dárce/dárkyně mají možnost se s vybranou maminkou spojit, popovídat si s ní, a dle vlastního uvážení se rozhodnout, zda právě jí svou pomoc nabídne. Projekt Fandi mámám propojuje samoživitelku s případnými dárci. Více informací najdete v záložce Nejčastější dotazy.

Rozhodli jste se pomoci tam, kde je to tolik potřeba?

Ozvěte se nám! Uvítáme jakoukoli pomoc! Děkujeme!