Maminka Martina z Chebu

You are here:
Sebral se a odjel do Anglie

Martina (43 let) žije už dva roky sama se svými dětmi Justinem (11 let), Ariankou (7 let) a Leonardem (4 roky). Kluci jsou sportovci, baví je fotbal a basket. Arianka si ráda hraje s panenkami. Nejstarší dcera Franceska z předchozího vztahu je již dospělá a nebydlí s nimi. 


Přišla o bydlení

Martina se s otcem dětí seznámila před patnácti lety. Zpočátku vše vypadalo růžově, narodily se jim tři zdravé děti. Pak se ale situace zhoršila. Otec dětí nepracoval, Martinu ponižoval a došlo i na jeho nevěru. “Postupně jsme si přestali rozumět. Často jsme se hádali, až se partner jednoho dne rozhodl od nás odejít a přestěhoval se do Anglie. S dětmi jsem následně přišla o bydlení a neměla jsem nikoho, na koho bych se mohla obrátit s prosbou o pomoc,” popisuje Martina, které se naštěstí podařilo získat dočasné ubytování v azylovém domě. V blízké době by se měla stěhovat do bytu.


Ztratila zaměstnání

Martině byl před nedávnem ukončen pracovní poměr a nyní si hledá nové zaměstnání. Pobírá doplatek na bydlení a přídavky na děti. Výživné od jejich otce nedostává, záležitost proto řeší soudně: “Bohužel nemám nikoho blízkého, kdo by mi pomáhal. Bojím se, jestli se mi povede sehnat alespoň základní vybavení do bytu, kam se s dětmi budu brzy stěhovat.”

 

My mamince fandíme, fanděte s námi!

Fanděte této mamince spolu s námi!

Tento příběh je sepsaný na základě podkladů a dokumentů, které projektu Fandi mámám poskytla maminka samoživitelka. Projekt nemůže ručit za morální bezúhonnost dané maminky. Každý dárce/dárkyně mají možnost se s vybranou maminkou spojit, popovídat si s ní, a dle vlastního uvážení se rozhodnout, zda právě jí svou pomoc nabídne. Projekt Fandi mámám propojuje samoživitelku s případnými dárci. Více informací najdete v záložce Nejčastější dotazy.

Podpořit tuto maminku

Máte pouze 5 minut?

Podpořte vybranou maminku zasláním finanční částky a my to za vás zařídíme!

Současně tím podpoříte rozvoj projektu Fandi mámám a zaměstnávání samoživitelek. 15% z věnované částky využijeme na zajištění zprocesování pomoci. 

 

Osobní varianta pomoci

Chcete se s maminkou osobně spojit a zajistit pro ni konkrétní přání?

Vyplňte formulář a my vás s maminkou propojíme. Budete mít možnost mamince nejen udělat radost splněním přání, ale také ji můžete potěšit milým slovem a podpořit ji tak v její nelehké situaci. Záleží na vás, zda mamince věci zašlete nebo dovezete a osobně předáte. Děkujeme.

Máte pouze 5 minut?

Podpořte splnění přání vybrané maminky zasláním částky.

Současně tím podpoříte jinou maminku samoživitelku z našeho projektu, která přání vaším jménem zajistí (10 % z věnované částky jde na zaměstnání samoživitelek v projektu Fandi mámám)

Poznámka: Platba jde na transparentní účet Fandi mámám, ze kterého uhradíme maminčino přání. V předmětu platby prosím ponechte jméno maminky, kterou chcete podpořit. Částku můžete navýšit dle Vašich možností. Děkujeme za podporu maminek samoživitelek!

Chcete se s maminkou osobně spojit a vybrat jí konkrétní přání?

Vyplňte formulář a my vás s maminkou propojíme.

Budete mít možnost mamince nejen udělat radost splněným přáním, ale také jí můžete potěšit milým slovem a podpořit ji tak v její nelehké situaci.

Maminka Martina z Chebu děkuje za pomoc

Vyberte položky, které chcete mamince poskytnout, případně vše napište do formuláře níže. Budeme rády, když uvedete své celé jméno a svůj telefon, usnadní to další domluvu. Děkujeme, Petra a Žaneta z Fandimamam.cz