Maminka Lenka z Písku

You are here:
Nemohu vyjít z toho mála, co mám

Období pomoci: 

Prosinec 2023 – Březen 2024
Nemohu vyjít z toho mála, co mám

Lenka (41 let) žije již dva roky sama se syny Janem (13 let) a Milanem (6 let). Oba jsou sportovně nadaní. Jan se věnuje bojovým sportům, Milan hraje fotbal.

 

Vztah zničily partnerovy četné nevěry

Svého partnera poznala Lenka před třiadvaceti lety. “Vztah byl dlouho harmonický, po narození prvního syna si ale partner našel milenku a já jsem ho vyhodila,” popisuje Lenka. Kvůli synovi mu však dala ještě šanci, a tak se k sobě vrátili. Situace se ovšem bohužel opakovala: “Narodil se nám druhý syn a problémy začaly znovu. Partner měl několik milenek. To už jsem náš vztah nadobro ukončila.”

 

Potýká se s finančními problémy

 

Lenka má děti ve výhradní péči. Její současný příjem tvoří pouze invalidní důchod, přídavky na děti a výživné. “Nemohu vyjít z toho mála, co mám. Jsem omezena tělesným postižením, které mám od narození. Jedná se o Charcot – Marie -Toothovu chorobu. Nemám proto možnost žádného přivýdělku,” popisuje Lenka problémy s financemi.

 

 

My mamince fandíme, fanděte s námi!

Jak jsme pomohli

  • Trvanlivé potraviny (těstoviny, rýže, olej, mouky, cukr, konzervy)
  • Drogerie (sprchové gely, šampóny, jar, prací prášek, zubní pasty, dezinfekce)
  • Chlapecké oblečení – vel. 128/134 (zimní bunda, trika s dlouhým rukávem, hřejivá tepláková souprava, punčocháče) a vel. pánské S (rifle, tepláky, mikiny)
  • Chlapecké zimní boty – vel. 30/31 a 42,5/43
  • Oblečení pro maminku – vel. L (trička, mikina, svetr, rifle, pletené šaty)

Fanděte této mamince spolu s námi!

Tento příběh je sepsaný na základě podkladů a dokumentů, které projektu Fandi mámám poskytla maminka samoživitelka. Projekt nemůže ručit za morální bezúhonnost dané maminky. Každý dárce/dárkyně mají možnost se s vybranou maminkou spojit, popovídat si s ní, a dle vlastního uvážení se rozhodnout, zda právě jí svou pomoc nabídne. Projekt Fandi mámám propojuje samoživitelku s případnými dárci. Více informací najdete v záložce Nejčastější dotazy.

Rozhodli jste se pomoci tam, kde je to tolik potřeba?

Ozvěte se nám! Uvítáme jakoukoli pomoc! Děkujeme!