Maminka Lenka z Písku

You are here:
Nemohu vyjít z toho mála, co mám

Lenka (41 let) žije již dva roky sama se syny Janem (13 let) a Milanem (6 let). Oba jsou sportovně nadaní. Jan se věnuje bojovým sportům, Milan hraje fotbal.

 

Vztah zničily partnerovy četné nevěry

Svého partnera poznala Lenka před třiadvaceti lety. “Vztah byl dlouho harmonický, po narození prvního syna si ale partner našel milenku a já jsem ho vyhodila,” popisuje Lenka. Kvůli synovi mu však dala ještě šanci, a tak se k sobě vrátili. Situace se ovšem bohužel opakovala: “Narodil se nám druhý syn a problémy začaly znovu. Partner měl několik milenek. To už jsem náš vztah nadobro ukončila.”

 

Potýká se s finančními problémy

 

Lenka má děti ve výhradní péči. Její současný příjem tvoří pouze invalidní důchod, přídavky na děti a výživné. “Nemohu vyjít z toho mála, co mám. Jsem omezena tělesným postižením, které mám od narození. Jedná se o Charcot – Marie -Toothovu chorobu. Nemám proto možnost žádného přivýdělku,” popisuje Lenka problémy s financemi.

 

 

My mamince fandíme, fanděte s námi!

Fanděte této mamince spolu s námi!

Tento příběh je sepsaný na základě podkladů a dokumentů, které projektu Fandi mámám poskytla maminka samoživitelka. Projekt nemůže ručit za morální bezúhonnost dané maminky. Každý dárce/dárkyně mají možnost se s vybranou maminkou spojit, popovídat si s ní, a dle vlastního uvážení se rozhodnout, zda právě jí svou pomoc nabídne. Projekt Fandi mámám propojuje samoživitelku s případnými dárci. Více informací najdete v záložce Nejčastější dotazy.

Podpořit tuto maminku

Máte pouze 5 minut?

Podpořte vybranou maminku zasláním finanční částky a my to za vás zařídíme!

Současně tím podpoříte rozvoj projektu Fandi mámám a zaměstnávání samoživitelek. 15% z věnované částky využijeme na zajištění zprocesování pomoci. 

 

Osobní varianta pomoci

Chcete se s maminkou osobně spojit a zajistit pro ni konkrétní přání?

Vyplňte formulář a my vás s maminkou propojíme. Budete mít možnost mamince nejen udělat radost splněním přání, ale také ji můžete potěšit milým slovem a podpořit ji tak v její nelehké situaci. Záleží na vás, zda mamince věci zašlete nebo dovezete a osobně předáte. Děkujeme.

Máte pouze 5 minut?

Podpořte splnění přání vybrané maminky zasláním částky.

Současně tím podpoříte jinou maminku samoživitelku z našeho projektu, která přání vaším jménem zajistí (10 % z věnované částky jde na zaměstnání samoživitelek v projektu Fandi mámám)

Poznámka: Platba jde na transparentní účet Fandi mámám, ze kterého uhradíme maminčino přání. V předmětu platby prosím ponechte jméno maminky, kterou chcete podpořit. Částku můžete navýšit dle Vašich možností. Děkujeme za podporu maminek samoživitelek!

Chcete se s maminkou osobně spojit a vybrat jí konkrétní přání?

Vyplňte formulář a my vás s maminkou propojíme.

Budete mít možnost mamince nejen udělat radost splněným přáním, ale také jí můžete potěšit milým slovem a podpořit ji tak v její nelehké situaci.

Maminka Lenka z Písku děkuje za pomoc

Vyberte položky, které chcete mamince poskytnout, případně vše napište do formuláře níže. Budeme rády, když uvedete své celé jméno a svůj telefon, usnadní to další domluvu. Děkujeme, Petra a Žaneta z Fandimamam.cz