Maminka Kristýna z Teplic

You are here:
Obě děti trpí na ekzémy, speciální kosmetika mi zvyšuje náklady

Kristýna (27 let) žije sama s dětmi Emily (3 roky) a Jiříkem (1 rok). Vztah s jejich otcem se rozpadl krátce po synově porodu. Emily ráda tancuje a hraje si na princeznu. Malý Jiřík vše zvídavě prozkoumává. 

 

V šestinedělí čelila partnerově nevěře

Kristýna se s partnerem poznala na střední škole. Byla to velká láska. Po pěti letech spolu začali žít a o rok později se jim narodila dcera. “Myslela jsem si, že mám partnera pro život a že mě miluje,” popisuje Kristýna zpočátku harmonické soužití. Situace se však v průběhu druhého těhotenství, kdy čekala syna, změnila. “Partner začal být vznětlivý a často na mě s dcerou křičel. Býval vždy pod vlivem alkoholu a následně se za své chování omlouval. Po narození Jiříka často nebýval doma. Na konci šestinedělí jsem přišla na to, že mě podvádí,” líčí Kristýna konec vztahu.

 

Příjmy nepokrývají výdaje

 

Po rozchodu byla Kristýně oporou rodina a přátelé. Otec projevuje zájem o děti pouze sporadicky, výživné na ně ale hradí. Kristýna pobírá rodičovský příspěvek, přídavky na děti a příspěvek na bydlení. Finanční situaci se snaží zlepšit příležitostnými brigádami, což ovšem s malými dětmi není snadné. Největší výdaj představuje bydlení, kde jí za listopad vznikl dluh na nájemném. Vyšší náklady jsou spojeny také s ekzémy, kterými trpí obě děti. “Na praní musím používat přírodní prostředky a to samé platí o kosmetice,” dodává Kristýna

 

 

My mamince fandíme, fanděte s námi!

Fanděte této mamince spolu s námi!

Tento příběh je sepsaný na základě podkladů a dokumentů, které projektu Fandi mámám poskytla maminka samoživitelka. Projekt nemůže ručit za morální bezúhonnost dané maminky. Každý dárce/dárkyně mají možnost se s vybranou maminkou spojit, popovídat si s ní, a dle vlastního uvážení se rozhodnout, zda právě jí svou pomoc nabídne. Projekt Fandi mámám propojuje samoživitelku s případnými dárci. Více informací najdete v záložce Nejčastější dotazy.

Podpořit tuto maminku

Máte pouze 5 minut?

Podpořte vybranou maminku zasláním finanční částky a my to za vás zařídíme!

Současně tím podpoříte rozvoj projektu Fandi mámám a zaměstnávání samoživitelek. 15% z věnované částky využijeme na zajištění zprocesování pomoci. 

 

Osobní varianta pomoci

Chcete se s maminkou osobně spojit a zajistit pro ni konkrétní přání?

Vyplňte formulář a my vás s maminkou propojíme. Budete mít možnost mamince nejen udělat radost splněním přání, ale také ji můžete potěšit milým slovem a podpořit ji tak v její nelehké situaci. Záleží na vás, zda mamince věci zašlete nebo dovezete a osobně předáte. Děkujeme.

Máte pouze 5 minut?

Podpořte splnění přání vybrané maminky zasláním částky.

Současně tím podpoříte jinou maminku samoživitelku z našeho projektu, která přání vaším jménem zajistí (10 % z věnované částky jde na zaměstnání samoživitelek v projektu Fandi mámám)

Poznámka: Platba jde na transparentní účet Fandi mámám, ze kterého uhradíme maminčino přání. V předmětu platby prosím ponechte jméno maminky, kterou chcete podpořit. Částku můžete navýšit dle Vašich možností. Děkujeme za podporu maminek samoživitelek!

Chcete se s maminkou osobně spojit a vybrat jí konkrétní přání?

Vyplňte formulář a my vás s maminkou propojíme.

Budete mít možnost mamince nejen udělat radost splněným přáním, ale také jí můžete potěšit milým slovem a podpořit ji tak v její nelehké situaci.

Maminka Kristýna z Teplic děkuje za pomoc

Vyberte položky, které chcete mamince poskytnout, případně vše napište do formuláře níže. Budeme rády, když uvedete své celé jméno a svůj telefon, usnadní to další domluvu. Děkujeme, Petra a Žaneta z Fandimamam.cz