Maminka Kristýna z Teplic

You are here:
Obě děti trpí na ekzémy, speciální kosmetika mi zvyšuje náklady

Období pomoci: 

Únor – Květen 2024
Obě děti trpí na ekzémy, speciální kosmetika mi zvyšuje náklady

Kristýna (27 let) žije sama s dětmi Emily (3 roky) a Jiříkem (1 rok). Vztah s jejich otcem se rozpadl krátce po synově porodu. Emily ráda tancuje a hraje si na princeznu. Malý Jiřík vše zvídavě prozkoumává. 

 

V šestinedělí čelila partnerově nevěře

Kristýna se s partnerem poznala na střední škole. Byla to velká láska. Po pěti letech spolu začali žít a o rok později se jim narodila dcera. “Myslela jsem si, že mám partnera pro život a že mě miluje,” popisuje Kristýna zpočátku harmonické soužití. Situace se však v průběhu druhého těhotenství, kdy čekala syna, změnila. “Partner začal být vznětlivý a často na mě s dcerou křičel. Býval vždy pod vlivem alkoholu a následně se za své chování omlouval. Po narození Jiříka často nebýval doma. Na konci šestinedělí jsem přišla na to, že mě podvádí,” líčí Kristýna konec vztahu.

 

Příjmy nepokrývají výdaje

 

Po rozchodu byla Kristýně oporou rodina a přátelé. Otec projevuje zájem o děti pouze sporadicky, výživné na ně ale hradí. Kristýna pobírá rodičovský příspěvek, přídavky na děti a příspěvek na bydlení. Finanční situaci se snaží zlepšit příležitostnými brigádami, což ovšem s malými dětmi není snadné. Největší výdaj představuje bydlení, kde jí za listopad vznikl dluh na nájemném. Vyšší náklady jsou spojeny také s ekzémy, kterými trpí obě děti. “Na praní musím používat přírodní prostředky a to samé platí o kosmetice,” dodává Kristýna

 

 

My mamince fandíme, fanděte s námi!

Jak jsme pomohli

  • Potraviny
  • Drogerie
  • Postel 180 x 200 cm
  • Matrace 180 x 200 cm
  • Dětské jednorázové pleny vel. 4

Fanděte této mamince spolu s námi!

Tento příběh je sepsaný na základě podkladů a dokumentů, které projektu Fandi mámám poskytla maminka samoživitelka. Projekt nemůže ručit za morální bezúhonnost dané maminky. Každý dárce/dárkyně mají možnost se s vybranou maminkou spojit, popovídat si s ní, a dle vlastního uvážení se rozhodnout, zda právě jí svou pomoc nabídne. Projekt Fandi mámám propojuje samoživitelku s případnými dárci. Více informací najdete v záložce Nejčastější dotazy.

Rozhodli jste se pomoci tam, kde je to tolik potřeba?

Ozvěte se nám! Uvítáme jakoukoli pomoc! Děkujeme!