Maminka Irena z Rychnova nad Kněžnou

You are here:
Zjistila jsem, že mě otec syna pravidelně podváděl.

Období pomoci: 

Září 2023 – leden 2024
Maminka Irena (32 let) zůstala sama se dvěma dětmi - Mariem (9 let) a Jasminou (5 let). Děti mají každé jiného otce. Vztahy se Ireně rozpadly kvůli nevěře partnera a agresivitě.

 

“S otcem Maria jsem se seznámila přes společného kamaráda na Facebooku, našel si mě mezi jeho přáteli. Bydlel nedaleko mého bydliště, tak bylo seznámení snadné. Po půlroční známosti jsme spolu začali bydlet. Otěhotněla jsem a narodil se nám syn Mario,” popisuje Irena svůj vztah. Ten se začal rozpadat poté, co její přítel přišel o práci: “Já jsem nakonec musela chodit na brigády a přivydělávala jsem si. Po třech letech jsem zjistila, že mě otec syna pravidelně podváděl a udržoval další známost. Odešla jsem od něj.” 

 

Otec Jasmine byl v Belgii, ale nabídl mi, že za mnou přijede.”

 

I druhou lásku potkala Irena díky sociálním sítím: “S otcem Jasmine jsem se také seznámila přes společného přítele na Facebooku, oslovil mě. Byl ale v Belgii. Psali jsme si a on se nabídl, že za mnou přijede do Čech. Nevěřila jsem tomu, že se za mnou vydá, ale stalo se. Dali jsme se dohromady a začali spolu bydlet. Přítel si tady našel práci a vše vypadalo dobře. Pravidelně nosil výplatu a mohla jsem si dovolit věci jako v jiné rodině, a to třeba i sladkosti pro děti. Problémem se stal jeho vztah k Mariovi. Nelíbilo se mu, že se Mario v noci počůrává. Konflikty byly stále častější. Pak jsem neplánovaně otěhotněla. Nekonalo se nadšení, ale naopak, přítel byl naštvaný, rozzlobený a přesvědčený, že dítě není jeho. Nenarozené dítě nechtěl uznat, měl svoje děti z předchozího vztahu. Situace se nezlepšila ani po porodu a dokonce chtěl dceři ublížit, tak jsem ho vyhodila z bytu, od té chvíle jsem ho neviděla.” 

 

Dcerka nastoupila od září do školky a maminka si začala hledat práci. Prozatím bez úspěchu. Zatím ji všude odmítli z důvodu plné kapacity zaměstnanců. Ráda by pracovala třeba jako pomocná síla v kuchyni, nebojí se ale ani úklidových prací.

 

 

My mamince fandíme, fanděte s námi.

 

 

Jak jsme pomohli

  • Trvanlivé potraviny 
  • Drogerie
  • Jednorázové dětské pleny 
  • Mobilní telefon pro maminku
  • Podzimní a zimní boty pro děti

Fanděte této mamince spolu s námi!

Tento příběh je sepsaný na základě podkladů a dokumentů, které projektu Fandi mámám poskytla maminka samoživitelka. Projekt nemůže ručit za morální bezúhonnost dané maminky. Každý dárce/dárkyně mají možnost se s vybranou maminkou spojit, popovídat si s ní, a dle vlastního uvážení se rozhodnout, zda právě jí svou pomoc nabídne. Projekt Fandi mámám propojuje samoživitelku s případnými dárci. Více informací najdete v záložce Nejčastější dotazy.

Rozhodli jste se pomoci tam, kde je to tolik potřeba?

Ozvěte se nám! Uvítáme jakoukoli pomoc! Děkujeme!