Materiální pomoc mamince z projektu Fandi mámám

Pořiďte mamince samoživitelce něco z jejího seznamu přání

.

Seznam přání

Prosíme, držte se skutečně seznamu, který je uveden na našem webu. Pomoc pro maminky samoživitelky tak nejlépe splní svůj účel. Projekt Fandi mámám nenese odpovědnost za to, pokud mamince pošlete i věci, o kterých nevíme (nedoporučujeme to, protože pak ani vy, ani my nemáme přehled o tom, zda mamince již dorazily dva spotřebiče apod.)

Vyplněný formulář

Poté, co od vás obdržíme vyplněný formulář s nabídkou věcí, spojíme se s vámi a doladíme detaily pomoci.

E-shopy

Doporučujeme k nákupu věcí (pokud nejde zrovna o věci z „druhé ruky“) využít některý z e-shopů, který nabízí potřebný sortiment. Mamince tak můžete balík zaslat rovnou domů na její adresu bez složitého řešení posílání balíčku.

Objemný balík

Pro přepravu zásilek větších rozměrů, můžete využít služeb našeho spřáteleného dopravce (firmy Posíláme.cz), který pro náš projekt rozváží nadměrné balíky zdarma. Je potřeba, aby balík byl zabalený v krabici. Dopravce nepřepravuje nábytek ani spotřebiče. Dejte nám vědět do dárcovského formuláře, pokud byste tuto možnost chtěl/a využít, domluvíme podrobnosti.

Aplikace FandiMat

Máte-li doma věci, které již nevyužijete a nejsou zrovna v seznamu přání, můžete věci nabídnout na naší nové aplikaci FandiMAT. Zde ale doporučujeme si žadatele/ku více ověřit, například vyměnit si pár zpráv.
Stále věříme v dobrotu lidí, nicméně důvěřuj, ale prověřuj😊

“Komu jsme pomohli”

Také si můžete projít sekci “Komu jsme pomohli” a pokud si vyberete maminku, které by se vámi nabízené věci mohly hodit, napište nám na: potrebujidaruji@fandimamam.cz a my vás s maminkou propojíme, pokud bude mít zájem.

Rozhodli jste se pomoci tam, kde je to tolik potřeba?

Ozvěte se nám! Uvítáme jakoukoli pomoc! Děkujeme!