Maminka Šárka z Kolína

You are here:
Odstřihl mě od rodiny, přátel a nakonec i od prostředků.

Období pomoci: 

Duben 2023 – červenec 2023
Šárka (36 let) zůstala sama s dcerkou Malvínou (4 roky) poté, co ji přítel nechal bez všech finančních prostředků.

“Samoživitelkou jsem čerstvě několik měsíců. Rozhodla jsem se odejít od přítele, který mě psychicky a finančně týral.  Když začal být hodně agresivní, odešla jsem nejdříve ke známým, později do nájmu. Odstřihl mě od peněz, protože jsem do té doby musela být doma a starat se celé čtyři roky o dceru. Dokázal mě oddělit od přátel i od rodiny, nemohla jsem v podstatě chodit ven, ani do práce. Nejvíc mě teď trápí náklady na jídlo, provoz domácnosti, drogerie a samozřejmě nájem. Všeho je na mě teď hodně. Moje rodina se ke mě otočila zády, protože mi nevěří, že by se ke mě přítel mohl takhle celou dobu chovat.”

Šárka se chce postavit na vlastní nohy a začít žít nový život. 

Po finanční stránce to pro ni nebude lehké, práce se ale Šárka nebojí: “Našla jsem si dvě práce, kde se zaučuji a zatím tam nemohu plnohodnotně chodit, protože nemáme školku,  jen klubík, který je pouze na tři dopoledne v týdnu a dcera si zvyká. Věřím, že postupně budu mít dostatek finančních prostředků, musím si na sebe vydělat. Právě si vyřizuji nejrůznější dávky, ale už teď je to hodně těžké.”

Jak jsme pomohli

  • Trvanlivé potraviny
  • Drogerie
  • Kuchyňské potřeby
  • Dětské jarní oblečení pro dceru
  • Úložný prostor

Fanděte této mamince spolu s námi!

Tento příběh je sepsaný na základě podkladů a dokumentů, které projektu Fandi mámám poskytla maminka samoživitelka. Projekt nemůže ručit za morální bezúhonnost dané maminky. Každý dárce/dárkyně mají možnost se s vybranou maminkou spojit, popovídat si s ní, a dle vlastního uvážení se rozhodnout, zda právě jí svou pomoc nabídne. Projekt Fandi mámám propojuje samoživitelku s případnými dárci. Více informací najdete v záložce Nejčastější dotazy.

Rozhodli jste se pomoci tam, kde je to tolik potřeba?

Ozvěte se nám! Uvítáme jakoukoli pomoc! Děkujeme!