Maminka Šárka z Kolína

You are here:
Šárka (36 let) zůstala sama s dcerkou Malvínou (4 roky) poté, co ji přítel nechal bez všech finančních prostředků.

“Samoživitelkou jsem čerstvě několik měsíců. Rozhodla jsem se odejít od přítele, který mě psychicky a finančně týral.  Když začal být hodně agresivní, odešla jsem nejdříve ke známým, později do nájmu. Odstřihl mě od peněz, protože jsem do té doby musela být doma a starat se celé čtyři roky o dceru. Dokázal mě oddělit od přátel i od rodiny, nemohla jsem v podstatě chodit ven, ani do práce. Nejvíc mě teď trápí náklady na jídlo, provoz domácnosti, drogerie a samozřejmě nájem. Všeho je na mě teď hodně. Moje rodina se ke mě otočila zády, protože mi nevěří, že by se ke mě přítel mohl takhle celou dobu chovat.”

Šárka se chce postavit na vlastní nohy a začít žít nový život. 

Po finanční stránce to pro ni nebude lehké, práce se ale Šárka nebojí: “Našla jsem si dvě práce, kde se zaučuji a zatím tam nemohu plnohodnotně chodit, protože nemáme školku,  jen klubík, který je pouze na tři dopoledne v týdnu a dcera si zvyká. Věřím, že postupně budu mít dostatek finančních prostředků, musím si na sebe vydělat. Právě si vyřizuji nejrůznější dávky, ale už teď je to hodně těžké.”

Fanděte této mamince spolu s námi!

Tento příběh je sepsaný na základě podkladů a dokumentů, které projektu Fandi mámám poskytla maminka samoživitelka. Projekt nemůže ručit za morální bezúhonnost dané maminky. Každý dárce/dárkyně mají možnost se s vybranou maminkou spojit, popovídat si s ní, a dle vlastního uvážení se rozhodnout, zda právě jí svou pomoc nabídne. Projekt Fandi mámám propojuje samoživitelku s případnými dárci. Více informací najdete v záložce Nejčastější dotazy.

Podpořit tuto maminku

Maminka Šárka z Kolína děkuje za pomoc

Vyberte položky, které chcete mamince poskytnout, případně vše napište do formuláře níže. Budeme rády, když uvedete své celé jméno a svůj telefon, usnadní to další domluvu. Děkujeme, Petra a Žaneta z Fandimamam.cz

Nevybrali jste si v seznamu přání?

Přispějte na nákup materiální pomoci zasláním finančního daru.