Maminka Petra z Břeclavi

You are here:
Manžel náhle zemřel

Petra (33 let) má dcery Jasmínku (2 roky) a Vanesku (5 měsíců). Zůstala s nimi sama poté, co jí před třičtvrtě rokem náhle zemřel manžel.

 

Tragická smrt manžela

Petra žila ve šťastném a spokojeném manželství. “Měla jsem milujícího manžela a otce Jasmínky.Těšili jsme se na narození mladší dcerky Vanesky, on se jí už ale bohužel nedočkal, protože náhle zemřel,“ popisuje Petra tragickou událost, kdy manžela srazil vlak. Od jeho úmrtí se potýká s problémy. “Bydlely jsme u kamarádky, ta mě však obrala o peníze. Nyní žiji s dcerami v azylovém domě. Rodina mi nepomáhá, nejsme spolu příliš v kontaktu,“ uvádí.

 

Příjem pouze ze sociálních dávek

 

Petřinými jedinými příjmy jsou v současné době rodičovský příspěvek a přídavky na děti. “Na vdovský ani sirotčí důchod nemáme z důvodu nesplnění podmínek ze strany manžela nárok. Po zaplacení nájmu mi skoro nic nezbývá. Splácím navíc poplatek za manželův pohřeb,” uvádí Petra a dodává: “Moc bych si přála pro dceru Jasmínku tablet, aby se mohla dívat na pohádky.” Jasmínka si také ráda hraje s kočárkem a panenkami.

 

 

Fanděte této mamince spolu s námi!

Tento příběh je sepsaný na základě podkladů a dokumentů, které projektu Fandi mámám poskytla maminka samoživitelka. Projekt nemůže ručit za morální bezúhonnost dané maminky. Každý dárce/dárkyně mají možnost se s vybranou maminkou spojit, popovídat si s ní, a dle vlastního uvážení se rozhodnout, zda právě jí svou pomoc nabídne. Projekt Fandi mámám propojuje samoživitelku s případnými dárci. Více informací najdete v záložce Nejčastější dotazy.

Podpořit tuto maminku

1. varianta

Máte pouze 5 minut?

Podpořte vybranou maminku zasláním finanční částky a my to za vás zařídíme!

Současně tím podpoříte rozvoj projektu Fandi mámám a zaměstnávání samoživitelek. 15% z věnované částky využijeme na zajištění zprocesování pomoci. 

 
2. varianta

Osobní varianta pomoci

Chcete se s maminkou osobně spojit a zajistit pro ni konkrétní přání?

Vyplňte formulář a my vás s maminkou propojíme. Budete mít možnost mamince nejen udělat radost splněním přání, ale také ji můžete potěšit milým slovem a podpořit ji tak v její nelehké situaci. Záleží na vás, zda mamince věci zašlete nebo dovezete a osobně předáte. Děkujeme.

Máte pouze 5 minut?

Podpořte splnění přání vybrané maminky zasláním částky.

Současně tím podpoříte jinou maminku samoživitelku z našeho projektu, která přání vaším jménem zajistí (10 % z věnované částky jde na zaměstnání samoživitelek v projektu Fandi mámám)

Poznámka: Platba jde na transparentní účet Fandi mámám, ze kterého uhradíme maminčino přání. V předmětu platby prosím ponechte jméno maminky, kterou chcete podpořit. Částku můžete navýšit dle Vašich možností. Děkujeme za podporu maminek samoživitelek!

Chcete se s maminkou osobně spojit a vybrat jí konkrétní přání?

Vyplňte formulář a my vás s maminkou propojíme.

Budete mít možnost mamince nejen udělat radost splněným přáním, ale také jí můžete potěšit milým slovem a podpořit ji tak v její nelehké situaci.

Maminka Petra z Břeclavi děkuje za pomoc

Vyberte položky, které chcete mamince poskytnout, případně vše napište do formuláře níže. Budeme rády, když uvedete své celé jméno a svůj telefon, usnadní to další domluvu. Děkujeme, Petra a Žaneta z Fandimamam.cz