Kdo jsme a jak pomáháme

You are here:

Kdo jsme

Fandi mámám poskytuje materiální pomoc pro maminky samoživitelky

Založily ho moderátorky Petra Květová Pšeničná a Žaneta Slámová. „Není nám lhostejná situace maminek samoživitelek, které se dostaly do svízelné situace a nemají dost prostředků na chod domácnosti, na výbavu do školy, na dětské koníčky.

Proto jsme se rozhodly maminkám pomoci zajistit základní materiální věci a upozornit na problém samoživitelek – z mateřské nebo jednoho nízkého platu musí tyto ženy uživit sebe a své děti, zaplatit nájem a veškerou režii domácnosti, a to často bez alimentů nebo jen s hodně malou částkou, kterou dostávají od otců svých dětí.

Protože jsme obě mámy, víme, že zajistit dětem hezké a bezstarostné dětství není zadarmo. A víme, že maminky samoživitelky dělají, co je v jejich silách, aby situaci zvládly. Jsou pro nás hrdinky, které to nevzdaly, a proto jim a jejich dětem fandíme!”

0 +
Podpořených maminek
0
Dárkyň/dárců
1
Ocenění
1000 +
Followerů
1000 +
Sledujích
1 +
Sledujících
1 +
FandiMat

Jak pomáháme

Nabízíme materiální pomoc maminkám samoživitelkám, a to na základě jejich konkrétních potřeb a přání

Od plenek, přes aktovku do školy, dětské kolo až třeba po pračku. Těm maminkám samoživitelkám, které se stanou součástí projektu, zajišťujeme vlastními silami i za pomoci dárců věci, které v danou chvíli nejvíc ocení a které jim usnadní život. 

Jedná se jak o nové věci, tak věci z druhé ruky. Zároveň poskytujeme prostor pro maminky samoživitelky a lidi, kteří chtějí pomáhat – na našich facebookových stránkách Fandi mámám – potřebuji/daruji se spolu mohou spojit a navzájem si vyjít vstříc – maminky poptávají věci, které by se jim hodily, dárci naopak nabízejí, co by rádi poskytli.

Fanděte s námi mámám a podpořte finančně náš projekt

Číslo účtu

281478798/0300

Čím se řídíme

Desatero projektu

Jsem samoživitelka, chci se přihlásit do projektu