Jak pomáháme

1) KONKRÉTNĚ

Zveřejňujeme příběhy konkrétních maminek samoživitelek a jejich dětí. Dárci/dárkyně se tak mohou rozhodnout, komu přesně pomohou a proč.
Od roku 2016 jsme takto pomohli už téměř 150 maminkám a jejich dětem.

2) MATERIÁLNĚ

Maminkám neposkytujeme finance, ale sháníme pro ně věci, které si napíšou na seznam přání. Díky tomu maminky dostanou to, co jim v danou chvíli nejvíc pomůže, nebo o čem sní, ale zrovna si to nemohou dovolit nakoupit z vlastních prostředků.
Od roku 2016 jsme zajistili materiální pomoc v hodnotě několika milionů korun.

3) TRANSPARENTNĚ

Zprostředkováváme kontakt mezi maminkami a lidmi, kteří pomoc nabízí. Dárci/ dárkyně se tak mohou sami rozhodnout, co vybrané mamince pořídí ze seznamu přání, zda se s ní domluví na osobním setkání apod. Všichni ví, kdo komu pomáhá a naopak.
Každá maminka díky projektu ví, kdo jí pomáhá, a to nejen materiálně, ale i psychicky. Maminky díky podpoře od dárců/dárkyň vědí, že na to nejsou samy.

1)4) DLOUHODOBĚ

Pro maminky z našeho projektu se snažíme zajistit dlouhodobou materiální pomoc od konkrétních dárců/dárkyň.
Více než 70 maminek má nebo mělo podporu od lidí, kteří jim pomáhali nebo pomáhají dlouhodobě, a to i po dobu několika let.

Aby bylo možné pomáhat tam, kde je to potřeba, je nutné zajistit i chod samotné organizace. Budeme rádi za finanční podporu projektu. 

Pokud nám zašlete peníze na účet, využijeme je na provoz a činnost organizace Fandi mámám.

Číslo transparentního účtu: 281478798/0300

Děkujeme, že chápete potřebu financování běžného chodu neziskové organizace!