NOVINKA – originální bavlněná trička

Fandíte maminkám a souhlasíte s námi, že máma je prostě jen jedna? Poté budeme rádi, když podpoříte náš projekt pořízením unikátního bavlněného trička s nápisem #MAMAJEJENJEDNA a logem Fandi mámám. Lehce vypasovaný střih s bočními švy. K dostání ve dvou barvách – bílé a černé, vel. XS  – XL. Kvalitní potisk sítotiskem.
Materiál: 100 % bavlna – single jersey

Cena trička je 350 Kč. Poštovné činí 65 Kč. Pro objednání vyplňte prosím formulář níže na této stránce.

Potěšte maminky ve svém okolí.

Pořiďte si tašku a symbolický náramek Shamballa!

Originální a udržitelné plátěné tašky s motivem a logem Fandi mámám jsme schopni dodat ve velkém počtu kusů pro zaměstnance společnosti nebo firemní partnery. Jsou vhodné i pro speciální příležitosti jako jsou Den matek nebo Vánoce. Nabízíme možnost natisknout k taškám speciální kartičky s textem a logem společnosti – včetně grafického návrhu.

Cena látkové tašky je 250 Kč a její koupí finančně podpoříte provoz projektu – na projekt Fandi mámám jde 100 Kč z každé prodané tašky. Objednávat je možné níže na této stránce skrze formulář.
Poštovné činí 65 Kč.

Náramek  s ručně broušenou nerez ocelí ve tvaru diamantu jako symbolu projektu Fandi mámám je svázán buď pudrově růžovou hedvábnou šňůrkou, nebo stříbrnou polyesterovou voskovanou šňůrkou.
Cena náramku Shamballa je 130 Kč a celý výtěžek z prodeje jde na chod projektu FANDI MÁMÁM.
Objednávat je možné níže na této stránce skrze formulář.
Poštovné činí 50 Kč.

Objednávka

Produkty si můžete objednat přes tento formulář.
Děkujeme, že jste se rozhodli nás podpořit!

Uveďte motiv(y) a do poznámky, prosíme, napište počet kusů a velikost (u triček)

Triko Máma je jen jedna (černé)Triko Máma je jen jedna (bílé)Taška Máma je jen jedna (černá)Taška Máma je jen jedna (natural)Taška Panáčci (natural)Náramek Shamballa (růžový)Náramek Shamballa (stříbrný)

FM_taska-black-mama
FM_taska-natural-panacci

Rozhodli jste se pomoci tam, kde je to tolik potřeba?

Ozvěte se nám! Uvítáme jakoukoli pomoc! Děkujeme!