Možnosti protiplnění při dlouhodobém partnerství

Spolupracujte s námi! Staňte se naším partnerem, sponzorem, nebo přímo generálním partnerem. Kontaktujte nás na: spoluprace@fandimamam.cz.

Story Telling

Story Telling, nebo chcete-li vyprávění příběhu, je nejpřirozenější lidská činnost, díky které můžete přiblížit svoji službu nebo produkt zákazníkovi, jenž se díky příběhu může s vaší společností/značkou více ztotožnit. To, že vaše společnost/značka podpoří maminky samoživitelky a jejich děti z projektu Fandi mámám je už samo o sobě začátkem příběhu. My vám, díky našim osobním profesním zkušenostem v marketingu, reklamě a médiích, takový příběh na míru, nabídneme.

Příspěvek na Facebooku FANDI MÁMÁM

Forma příspěvku na našich facebookových stránkách Fandi mámám je přizpůsobena komunikaci vaší společnosti na sociálních sítích a je koncipována dle vzájemné domluvy. Nejčastěji je anoncován typ spolupráce a konkrétní podpora maminek.

Příspěvek na Instagramu Fandi mámám

Nově má projekt Fandi mámám také účet na Instagramu, kde zveřejňujeme především zákulisní informace o našich aktivitách a úspěších. Rádi zde uveřejníme fotografii vašeho týmu se zdviženým palcem nahoru, který používáme jako symbol podpory maminek samoživitelek, nebo jinou fotografii, deklarující naší spolupráci, a to že fandíte spolu s námi!

Občasník/newsletter Fandi mámám

Několikrát do roka rozesíláme na všechny fanoušky našeho projektu a podporovatele maminek samoživitelek tzv. „Občasník“. V něm uveřejňujeme novinky a informace o tom, co se povedlo, kdo se k nám připojil a jaké připravujeme aktivity na podporu samoživitelek. Tuto formu komunikace nabízíme i vám. Můžete jejím prostřednictvím ocenit pomoc dárců, nebo podpořit maminky a jejich děti, a to např. zvýhodněnou nabídkou od vaší společnosti.

Logo na webu Fandi mámám

 

Zvyšte nejen své SEO (optimalizované vyhledávání na webu), ale dejte vědět také prostřednictvím vašeho loga, že vaše společnost podporuje dobrou věc a pomáhá tam, kde je to třeba!

Děkovné video

Na konci naší spolupráce vám naše zakladatelky a televizní moderátorky Petra Květová Pšeničná a Žaneta Slámová natočí autentické osobní děkovné video, které můžete využít
v rámci vašich komunikačních a PR aktivit.
.

Příspěvek na Facebooku FANDI MÁMÁM Potřebuji/Daruji

Veřejná skupina FM Potřebuji/Daruji funguje na vzájemné nabídce a poptávce pomoci dárců a maminek samoživitelek. Skrze tento sociální kanál můžete ukázat, že ani vaší společnosti není lhostejná situace maminek samoživitelek a jejich dětí, a to např. příspěvkem konkrétní pomoci maminkám od vás v rámci naší spolupráce. Můžete tuto platformu využít i k nabídce vašeho produktu, nebo služby se zvýhodněním pro dárce, nebo naopak pro maminky.

Tisková zpráva Fandi mámám

 

V rámci našich čtvrtletních tiskových zpráv, které zasíláme na širokou řadu médií v České republice, především na online média, budeme informovat o naší spolupráci.

Ambasador maminky

 

Staňte se ambasadorem konkrétní maminky samoživitelky a vy rozhodněte, který příběh maminky a jejich dětí rozzáříte! Propojíme vás přímo s maminkou a vy už se můžete konkrétně domluvit na možnostech pomoci. Osvědčili se nám například zaměstnanecké sbírky, ať už finanční, nebo materiální.

Možnost využití spojení se značkou Fandi mámám

Každý partner, který fandí s námi může automaticky využívat spojení s naší značkou i naše logo ve svých marketingových a propagačních materiálech.

Máte-li zájem o spolupráci, kontaktujte nás

spoluprace@fandimamam.cz