Materiální pomoc mamince z projektu Fandi mámám

Pořiďte mamince samoživitelce něco z jejího seznamu přání

.

Seznam přání

Prosíme, držte se skutečně seznamu, který je uveden na našem webu. Pomoc pro maminky samoživitelky tak nejlépe splní svůj účel. Projekt Fandi mámám nenese odpovědnost za to, pokud mamince pošlete i věci, o kterých nevíme (nedoporučujeme to, protože pak ani vy, ani my nemáme přehled o tom, zda mamince již dorazily dva spotřebiče apod.)

Vyplněný formulář

Poté, co od vás obdržíme vyplněný formulář s nabídkou věcí, spojíme se s vámi a doladíme detaily pomoci.

E-shopy

Doporučujeme k nákupu věcí (pokud nejde zrovna o věci z „druhé ruky“) využít některý z e-shopů, který nabízí potřebný sortiment. Mamince tak můžete balík zaslat rovnou domů na její adresu bez složitého řešení posílání balíčku.

Objemný balík

Pokud mamince chcete poskytnou objemnější věc jako je například kolo nebo nábytek, můžete využít služeb našeho spřáteleného dopravce (firmy Balíkonoš), který pro náš projekt rozváží balíčky zdarma. Budete-li chtít využít tuto možnost přepravy, napište nám to.

Potřebuji/daruji

Máte-li doma věci, které již nevyužijete a nejsou zrovna v seznamu přání, můžete věci nabídnout na našich přidružených facebookových stránkách: Fandi mámám – potřebuji/daruji
Zde doporučujeme maminky lépe ověřovat, například se podívat na jejich facebookový profil, vyměnit si s nimi pár zpráv apod. Do této skupiny totiž přidáváme všechny, kteří nás požádají, protože může jít o potenciální dárce věcí, tudíž není v našich silách zjišťovat, která maminka pomoc skutečně potřebuje.
Stále věříme v dobrotu lidí, nicméně důvěřuj, ale prověřuj😊

“Komu jsme pomohli”

Také si můžete projít sekci “Komu jsme pomohli” a pokud si vyberete maminku, které by se vámi nabízené věci mohly hodit, napište nám na: potrebujidaruji@fandimamam.cz a my vás s maminkou propojíme, pokud bude mít zájem.

Rozhodli jste se pomoci tam, kde je to tolik potřeba?

Ozvěte se nám! Uvítáme jakoukoli pomoc! Děkujeme!